Strona główna
O nas
Lampa ciemniowa
Oświetlenie LED
Automatyka roletowa
Wywrotnica
Galeria produktów
Kontakt

O naszej firmie:

   Rozpoczęliśmy działalność 1 sierpnia 1991 roku, poszukując dla siebie niszy w szybko rozwijającej się polskiej elektronice. Pierwsze kontakty z branżą solaryjną, zaowocowały powstaniem sterownika solariów SOLAR 2005, który posiadając ciekawy design, był jednak skonstruowany w starzejącej się w szybkim tempie technologii C-MOS, uniemożliwiającej zaoferowanie bogatej gamy funkcji użytkowych, tak bardzo oczekiwanej przez naszych odbiorców. Sterowniki te funkcjonują poprawnie do dnia dzisiejszego w wielu solariach na terenie całego kraju.

   Dalsze poszukiwania otworzyły nas na wytwarzanie urządzeń sterujących roletami. Na początku powstał sterownik bramy garażowej SBG-1, który nieustannie modyfikowany, ciągle jest w naszej ofercie. Ogromne zapotrzebowanie, w tamtym czasie, na systemy centralnego sterowania roletami w domach, biurach i sklepach, zaowocowało skonstruowaniem kilku dużych central roletowych napędzających do 10-ciu,16-tu i 20-tu rolet z mikroprocesorowym zegarem sterującym MSR-16. Wysoka bezawaryjność tych urządzeń, funkcjonujących nieustannie do dnia dzisiejszego, motywuje nas do dalszej i owocnej pracy.

   Rozpoczęliśmy konstruowanie i wytwarzanie urządzeń oświetleniowych LED, poszukując obszarów do nowatorskich zastosowań tej szybko rozwijającej się technologii.

   Wytwarzamy obecnie mikroprocesorowe lampy ciemniowe dla rentgenografii medycznej i mammografii, dla laboratoriów badań nieniszczących NDT oraz także, do ciemni fotografii tradycyjnej.

   Po wykonaniu niezbędnych testów eksploatacyjnych i opracowaniu dokumentacji technicznej i certyfikatów, przystąpiliśmy do ich sprzedaży.

   Poszukujemy odbiorców hurtowych.
AKTUALIZACJA strony została wykonana w dniu 18 SIERPNIA 2019 roku.

Top